Nasza Oferta PDF Drukuj Email

Zajmujemy się kredytami dla osób szukających finansowania następujących celów:

Wnioskując o kredyt hipoteczny możecie Państwo sfinansować zakup mieszkania, domu, działki budowlanej oraz uzyskać środki na remont domu lub mieszkania. Biorąc kredyt hipoteczny można też spłacić inny kredyt zaciągnięty na zakup lub budowę nieruchomości.


Kredyt budowlano-hipoteczny pozwoli sfinansować budowę domu, na własnej działce lub zakup nieruchomości z rozpoczętą budową i dokończenie tej budowy.


Kredyt konsolidacyjny zabezpieczony na hipotece pozwoli Państwu jednym długoterminowym kredytem spłacić kilka zobowiązań zaciągniętych w różnych walutach i z różnymi terminami spłaty. Dzięki konsolidacji można wydłużyć okres spłaty i zmniejszyć miesięczne płatności upraszczając jednocześnie obsługę zobowiązań do spłaty jednej comiesięcznej raty.


Pożyczka hipoteczna pozwala na uzyskanie środków na cel dowolny. Jest przyznawana na podstawie dochodów klienta i wartości nieruchomości jaką bank obciążałby hipoteką. Dla uzyskania środków na cel dowolny można też skorzystać z oferty refinansowania kosztów poniesionych na zakup lub budowę nieruchomości czyli odzyskania środków poprzednio zainwestowanych przez klienta w cel mieszkaniowy.


Kredyt dla osoby fizycznej na zakup lokalu użytkowego